Зареєстровані кандидати на голову Феодосіївської ОТГ

Кобиш Юрій Леонідович

АВТОБІОГРАФІЯ

Кобиш Юрій Леонідович народився 01.02.1977 р. в с. Іванковичі, Васильківського р-ну, Київської обл., громадянин України.

Освіта- вища:
1984 р.-1994 р. Навчався в Іванковичівській загальноосвітній середній школі.
1995 р.–2000 р. навчався в Національному аграрному університеті в м. Києві та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина», здобув кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини.
2010–2012 рр. навчався в Національному університеті біоресурсів і природокористування України в м. Києві за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби.
У вересні 2013 р. успішно завершив курс навчання в міжнародній компанії «Бюро Верітас Україна» та отримав сертифікат ведучого аудитора системи ISO 22000-2005 (система аналізу ризиків і контролю критичних точок, яка дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції).

Трудова діяльність :
2002 р.-2019 р. працював в Об’єднанні ветеринарної медицини м. Києва на посаді провідного спеціаліста. В функціональні обов’язки входили державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за суб’єктами господарювання в м. Києві, які займаються виготовленням, транспортуванням, зберіганням та реалізацією продуктів тваринного походження.
У лютому 2014 року після оголошення часткової мобілізації добровільно з’явився до військкомату. 4 квітня 2014 р. був мобілізований до Національної гвардії України, де проходив службу на посаді командира 3 стрілецького взводу 23 стрілецької роти 7 стрілецького батальйону в/ч 3066 Північного територіального округу НГУ. Приймав участь в бойових діях в зоні проведення АТО.
11.10.2014р. був нагороджений медаллю «Незалежність України» ІІІ ступеня
Під час проходження служби в Національній гвардії був нагороджений грамотами: «За витривалість, проявлену старанність та патріотизм під час виконання службово-бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції» – Командир військової частини 3066 Національної гвардії України полковник Р.Д. Леонович; «За вагомий внесок в охорону Державного кордону України, відданість військовому обов’язку, особисту взірцевість під час виконання службових обов’язків» – Начальник ВПС «Кодима» майор А.О. Крук.
23 березня 2015 р. демобілізований з Національної гвардії України Наказом Президента України «Про часткову демобілізацію».
23 серпня 2015 р. відзначений нагрудним знаком «Учасник АТО».
14 жовтня 2017 року нагороджений медаллю «Захиснику України».
З 2017 року і по даний час працюю позаштатним ведучим аудитором в міжнародній компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна»
Травень 2019 р.- вересень 2019 р. працював заступником директора ТОВ «Лідер Продукт Плюс»
Листопад 2019 р.- січень 2020 р. працював спеціалістом по стандартизації та сертифікації та якості ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА»

Партійність: безпартійний

Представницький мандат: відсутній.

Склад сім’ї: Дружина – Кобиш Антоніна Іванівна 1978 р.н. громадянка України Працювала доцентом кафедри ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Син- Кобиш Антон Юрійович 2004 р.н.
Син -Кобиш Максим Юрійович 2016 р.н.

Наявність чи відсутність судимості: не судимий.
Адреса місця проживання: Київська область, Обухівський (Васильківський) район, с. Іванковичі, вул. Бузкова (Ворошилова)