Зареєстровані кандидати в депутати Феодосіївської ОТГ
Округ №2

Ліска Юрій Петрович

АВТОБІОГРАФІЯ


Я, Ліска Юрій Петрович, 13 лютого 1975 року народження, українець.
Народився в м. Києві в сім’ї української вчительки та українського робітника.
Громадянин України.
Маю дві вищих освіти лікарську та управлінську:
-        1994 – 2000 рр. Київський Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця. Спеціальність лікар.
-        2000 – 2002 рр. Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
-        2003 – 2005 рр. Східно-європейський університет економіки та менеджменту. Спеціальність “менеджер-економіст в системі управління
-        1990 – 1993 рр. Київське медичне училище №2.
Досвід роботи:
Початок своєї трудової діяльності почав у 1993 році на посаді медичного брата у відділенні загальної реанімації Київської обласної клінічної лікарні.
Після закінчення Київський Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця проходив інтернатуру в Київському міському пологовому будинку №4 на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології  №2 Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Після закінчення інтернатури у 2002р. почав працювати лікарем акушером-гінекологом в клініці Наукового центру радіаційної медицини Академії Медичних Наук України.
На початку 2006 р. був переведений на посаду завідуючого діагностичним відділенням клініки Наукового центру радіаційної медицини Академії Медичних Наук України.
В березні по липень 2009р. перейшов працювати на посаду завідуючого відділу організації медичної допомоги жіночому населенню Територіального медичного об’єднання «Старокиївське» Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської ради.
З липня 2009 переведений на посаду заступника генерального директора Територіального медичного об’єднання «Старокиївське» Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської ради з питань охорони материнства та дитинства.
В 2010р. перейшов працювати лікарем ультразвукової діагностики в діагностичному відділенні Поліклініки №2 Деснянського району м. Києва.
В 2013р. Поліклініку №2 Деснянського р-ну м. Києва було реорганізовано в результаті медичної реформи в філію №2 Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва де працюю по теперішній час.
 
Прийняв у 2000р. присягу на вірність Україні і маю військове звання лейтенант медичної служби Збройних Сил України.
Представницького мандату не маю.
Судимостей не маю.
Сімейний стан не одружений. Маю двох доньок.
Хоббі: активний відпочинок, туризм, басейн.
Адреса місця проживання: село Гвоздів, садівниче товариство «Левада» вул. П. Сагайдачного.